ID Fine, 1972 yılına dayanan zengin geçmişe sahip bir porselen üreticisidir. Bir aile şirketi olarak, seramik sofra sanatına ve zanaatına derin bir saygı duyuyoruz ve bu tutkuyu HoReCa endüstrisine taşımaya kararlıyız.

HoReCa  endüstrisinde yeni olsak da, ID Fine markasının arkasındaki deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz sayesinde  müşterilerimizin yeme-içme deneyimini yükselten kaliteli ve şık porselen ürünler yaratmaya kendimizi adadık.

HoReCa endüstrisinde uzun geçmişe sahip seramik üreticileri geleneğinin parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve yolu açan ustalara saygı duymanın önemini anlıyoruz. Bu nedenle ürünlerimize yenilikçi bir yaklaşım getirirken en yüksek kalite ve işçilik standartlarını korumaya kararlıyız.

ID Fine’ın HoReCa endüstrisine katacak çok şeyi olduğuna inanıyoruz ve müşterilerimize geleneksel ve yenilikçi bakış açımızla heyecanlandırmayı umuyoruz.

Klasikten moderne tüm koleksiyonlarımızla, büyülü sofra deneyimini yaşamak için sizi, ID Fine dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.